Моя бабуся - Фані Каплан

Моя бабуся - Фані Каплан
Оригінальна назва:
Моя бабуся - Фані Каплан
Назва українською:
Моя бабуся - Фані Каплан
Рік виробництва:
2014
Рік виходу на екрани в Україну:
2014
Рік виходу на екрани в світі:
2014
Тривалість:
110 хв.
Трейлери:

Дата і місце світової прем'єри:
1 квітня 2014
Компанія-виробник:
Кінокомпанія "Гагарін Медіа"
Жанр:
мелодрама, історична сенсація
Режисер:
Олена Дем'яненко
Автор сценарію:
Дмитро Томашпольський
Країна(и) виробництва:
Україна
Короткий анонс:

В основі фільму - журналістське розслідування, яке відбувається в наші дні. В паризькому передмісті Сент-Женев’єв Де Буа, в Руському домі  доживає останні дні старий, який володіє щоденником своеї бабці - Фані Каплан.

Із цього щоденника київська журналістка Марина дізнається пронизливу історію «сліпого» кохання Фані Каплан до чоловіка на ім’я Віктор Гарський.

Доведено, що Гарський двічи використовував закохану в нього дівчину Фейгу (Фані Каплан)в своїх поітичних іграх. В перший раз, ще до революції, вона відбула за нього десятилітню каторгу, де осліпла и серйозно підірвала здоров’я. В другий раз - опинилась на місці, де він призначив їй побачення -  30 серпня 1918 року. Наврядчи   було збігом, що це місце знаходилося поряд з заводом Міхельсона, де стався замах на Леніна. Паралельна сюжетна лінія – бурхливий роман журналістки зі скандальним паризьким газетним репортером Філіпом. Наповнена несподіваними поворотами історія, эфектна  розв’язка якої пов’язана із таємницею щоденника Фані Каплан.

Місця зйомок:
Україна, Франція
Виробничий бюджет:
32 млн.грн.