Оголошення про проведення 2 етапу Дванадцятого конкурсного відбору кінопроєктів

Проведення 2 етапу Дванадцятого конкурсного відбору кінопроєктів відбудеться у період з 23 по 27 вересня 2019 року за адресою: м. Київ, вулиця Костянтинівська, 26, кінотеатр «Жовтень».

На другому етапі конкурсного відбору суб'єкти кінематографії, чиї кінопроєкти включені до переліку допущених до участі, презентують їх на відкритому засіданні експертної комісії (презентаційна сесія). Презентація кінопроєкту триває не більше п'ятнадцяти хвилин. Члени експертної комісії, члени Ради та представники Держкіно мають право ставити суб'єкту кінематографії запитання щодо презентованого кінопроєкту.

Презентація кінопроєктів відбуватиметься в алфавітному порядку за назвами проєкту.

Усі матеріали, що будуть використовуватись під час презентації, мають бути надані до Держкіно (вул. Лаврська, 10, 412 кабінет) на флеш-накопичувачі не пізніше 15:00 19 вересня 2019 року в такому форматі:

Формати відеофайлів: MKV, MPEG, AVI, MOV, MP4

Відеокодеки: MPEG2, MPEG4, DivX, XVID, WMV9, VC1, H.264

Формат аудіофайлів: MPA, M4A, WMA, FLAC, WAV, DTS-WAV, DTS, AC3, MP3

Формат малюнків: JPEG, PNG, BMP, GIF

Формат презентацій: PDF, Microsoft PowerPoint (PPT, PPTX)

Звертаємо Вашу увагу на необхідність використання суб’єктами кінематографії виключно ліцензійного аудіо та відео контенту. Порушення авторських та суміжних прав може спричинити блокування трансляції пітчингу в мережі Інтернет.

 

РОЗКЛАД ПРОВЕДЕННЯ 2 ЕТАПУ ДВАНАДЦЯТОГО КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ

23 вересня 2019 року

9.15 - 11.15 неігрові фільми тематичні «Про героїв, які брали участь у захисті України» (для широкої глядацької аудиторії)

11.15 – 11.30 – перерва

11.30 – 13.15 неігрові фільми тематичні «Про героїв, які брали участь у захисті України» (для широкої глядацької аудиторії)

13.15 – 14.00 –обідня перерва

14.00 – 15.00 неігрові фільми тематичні «Про героїв, які брали участь у захисті України» (для широкої глядацької аудиторії)

15.00 – 15.15 – перерва

15.15 – 17.15 анімаційні повнометражні фільми

17.15 – 17.25 – перерва

17.25 – 19.10 неігрові фільми спільного виробництва

 

24 вересня 2019 року

9.00 – 11.00 анімаційні короткометражні фільми

11.00 – 11.15 – перерва

11.15 –  13.15 – анімаційні короткометражні фільми

13.15 14.00 обідня перерва

14.00 –  16.00 – анімаційні короткометражні фільми

16.00 –  16.10 –  перерва

16.10 –  17.55 – анімаційні короткометражні фільми

17.55 –  18.05 –  перерва

18.05 –  19.20 – анімаційні короткометражні фільми

 

25 вересня 2019 року

9.00 – 11.00 неігрові фільми національні

11.00 – 11.15 – перерва

11.15 –  13.15 – неігрові фільми національні

13.15 14.00 обідня перерва

14.00 –  16.00 – неігрові фільми національні

16.00 –  16.10 –  перерва

16.10 –  17.55 – неігрові фільми національні

17.55 –  18.05 –  перерва

18.05 –  19.20 – неігрові фільми національні

 

26 вересня 2019 року

9.00 – 11.00 неігрові фільми національні

11.00 – 11.15 – перерва

11.15 –  13.15 – неігрові фільми національні

13.15 14.00 обідня перерва

14.00 –  16.00 – неігрові фільми національні

16.00 –  16.10 –  перерва

16.10 –  17.55 – неігрові фільми національні

17.55 –  18.05 –  перерва

18.05 –  19.20 – неігрові фільми національні

 

27 вересня 2019 року

9.00 – 11.00 неігрові фільми національні

11.00 – 11.15 – перерва

11.15 –  13.15 – неігрові фільми національні

13.15 14.00 обідня перерва

14.00 –  16.00 – неігрові фільми національні

16.00 –  16.10 –  перерва

16.10 –  17.40 – неігрові фільми національні

17.40 –  17.50 –  перерва

17.50 –  19.05 – неігрові фільми національні

16/09/2019