Перелік кінопроєктів-переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно

У період з 23 по 27 липня 2019-го року Державним агентством України з питань кіно було проведено другий етап Одинадцятого конкурсного відбору  кінопроєктів.

Конкурс було проведено відповідно до Порядку  та критеріїв проведення творчого конкурсу (пітчингу), затвердженого наказом  Міністерства культури України від 27.12.2018р. № 1143.

Під час першого етапу членами експертних комісій та Радою з державної підтримки кінематографії було опрацьовано 279  кінопроєктів. З них 166 були допущені до другого етапу, який відбувався у форматі відкритих пітчингів. Три учасника відмовилися від подальшої участі, тож на пітчингу було презентовано 163 проєкта.

За результатами другого етапу конкурсного відбору, до переліку  кінопроєктів-переможців були включені кінопроєкти, які за результатами оцінювання експертів отримали середній бал не менш як 35 балів. Даний перелік має рекомендаційний характер, за поданням Держкіно його затверджує Рада, яка й ухвалює остаточне рішення.

При затвердженні переліку кінопроєктів-переможців конкурсного відбору Рада з державної підтримки кінематографії за мотивованим рішенням може ухвалити рішення, що не збігається з оцінками членів експертних комісій.

На відкритому засіданні, яке відбулося 8 серпня 2019р., Рада розглянула подання Держкіно.

Враховуючи орієнтовний розрахунок обсягу, необхідного для фінансування галузі на наступний рік, рішенням Ради з державної підтримки кінематографії затверджено Перелік переможців Одинадцятого конкурсного відбору, до якого увійшов 101 проєкт.

Перелік кінопроєктів-переможців Одинадцятого конкурсного відбору Держкіно

08/08/2019