Протоколи засідань експертних комісій та результати оцінювання кінопроектів ІІ етапу Одинадцятого конкурсного відбору за напрямами

Відповідно до Порядку  та критеріїв проведення творчого конкурсу (пітчингу), затвердженого наказом  Міністерства культури України від 27.12.2018р. № 1143, публікуємо копії протоколів експертних комісій за результатами другого етапу Одинадцятого конкурсного відбору за напрямами:

-       Ігрові повнометражні національні фільми (для широкої глядацької аудиторії);

-       Ігрові повнометражні фільми художньої та культурної значущості(авторські), національні;

-        Ігрові повнометражні фільми спільного виробництва (для широкої глядацької аудиторії);

-       Ігрові повнометражні  фільми художньої та культурної  значущості (авторські), спільного виробництва;

-       Ігрові повнометражні тематичні фільми  «Про героїв, які брали участь у захисті України» (для широкої глядацької аудиторії);

-       Ігрові повнометражні фільми для дитячої аудиторії;

-       Ігрові повнометражні фільми-дебюти;

-       Ігрові короткометражні фільми-дебюти.

Протягом трьох робочих днів з моменту оприлюднення протоколів Державним агентством України з питань кіно буде сформовано Перелік  кінопроектів-переможців.

До Переліку будуть включені кінопроекти, які за результатами оцінювання експертів отримали середній бал не менш як 35 балів.

Нагадуємо, що рішення експертних комісій мають рекомендаційний характер, оскільки експертні комісії є колегіальними консультативно-дорадчими органами, що створюються з метою відбору конкурентоспроможних та якісних кінопроектів, забезпечення прозорості конкурсного відбору кінопроектів та формування пропозицій до Переліку кінопроектів-переможців конкурсного відбору.

Рішення про затвердження Переліку кінопроектів-переможців Одинадцятого конкурсного відбору ухвалить Рада з державної підтримки кінематографії під час відкритого засідання, що відбудеться за участі членів експертних комісій 8 серпня 2019р.

Оголошення про засідання Ради

05/08/2019