Оголошується Дванадцятий конкурсний відбір кінопроектів

Конкурс проходитиме відповідно до  Порядку проведення творчого конкурсу (пітчингу), затвердженого наказом Міністерства культури України 27.12.2018 № 1143, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.01.2019 за №112/33083 (далі – Порядок) та рішенням Ради з державної підтримки кінематографії № 36 від 03.06.2019.

Конкурс проходитиме за напрямом: Фільми.

Кінопроекти розглядатимуться за такими видами:

-                     неігрові фільми національні;

-                     неігрові фільми спільного виробництва;

-               неігрові фільми тематичні «Про героїв, які брали участь у захисті України» (для широкої глядацької аудиторії);

-                     анімаційні повнометражні фільми;

-                     анімаційні короткометражні фільми.

Прийом документів триватиме з 07 червня по 01 серпня 2019 року включно.

Для участі у конкурсі суб’єкти кінематографії повинні вчасно та в повному обсязі подати до Держкіно України перелік належно оформлених документів відповідно до Порядку та умов викладених в цьому оголошенні.

Документи надсилаються одночасно в паперовій (1 екземпляр) та електронній формах. В електронній формі - на адресу: dergkino.competition12@gmail.com; у паперовій формі - на адресу:                    вул. Лаврська, 10, Київ, 01010, Державне агентство України з питань кіно,      кім. 429.

Електронна версія документів має бути записана  в ТРИ файли:

-            файл №1: Заявка на участь у конкурсному відборі (Додаток 1 до Порядку) без вказування будь-яких контактних даних;

-            файл №2: Заявка на участь у конкурсному відборі (Додаток 1 до Порядку) з вказуванням контактних даних; документи, що характеризують проект згідно з переліком, викладеним у Додатку 2 до Порядку (крім установчих документів), фінансовий план фільму (Додаток 3 до Порядку) та помісячний план фінансування кінопроектів з боку Держкіно (Зразок) згідно з кошторисом, копія договору, що підтверджує наявність авторських прав на сценарій суб’єкта продюсерської системи;

-            файл №3: копії установчих документів, довідки, витяги, свідоцтва, та ін.

Для фільму, що перебуває на завершальній стадії виробництва, до пакету документів додаються додаткові документи і матеріали (Додаток 4 до Порядку), які мають бути включені до файлу №2.

Назва файлів вказується українською мовою, відповідно до назви проекту.

Всі 3 файли мають бути надіслані одним листом у сканованому вигляді у форматі PDF.В темі листа необхідно вказати назву проекту та виробника.

Документи, що подаються на конкурсний відбір, повинні бути заповнені українською мовою, відповідно до встановлених зразків. Якщо в додатках до заявки наявні документи іноземною мовою, вони  теж мають бути перекладені українською.

Датою одержання кінопроекту вважається дата його надходження на електронну адресу, зазначену в оголошенні. Не пізніше одного робочого дня з дати отримання кінопроекту секретар відповідної експертної комісії (далі – секретар) надсилає на електронну адресу суб'єкта кінематографії підтвердження про його одержання.

Протягом трьох робочих днів з дати отримання документів секретар проводить перевірку повноти поданих документів та їх відповідності вимогам Порядку. Достовірність інформації, зазначеної у документах, забезпечують суб'єкти кінематографії.

У разі подання документів у неповному обсязі, або неналежно оформлених, секретар повідомляє про це суб'єкта кінематографії шляхом направлення йому листа на електронну адресу.

Суб'єкт кінематографії не пізніше трьох робочих днів з дня отримання повідомлення має право подати виправлені з урахуванням зауважень документи (але не пізніше визначеного в оголошенні строку подання документів). У разі якщо суб'єкт кінематографії в установлений строк не усуне або лише частково усуне висловлені Держкіно зауваження, його кінопроект не допускається до участі у конкурсному відборі.

У зв’язку з вищевикладеною процедурою перевірки документів, звертаємо Вашу увагу, що кінопроекти, подані в останній та передостанній день прийому документів, знижують свої шанси на включення до переліку допущених до конкурсу кінопроектів через неможливість вчасно подати виправленні з урахуванням зауважень документи, адже документи, подані після завершення зазначеного в оголошенні строку їх приймання, не розглядаються.

Також звертаємо Вашу увагу, що до участі у конкурсному відборі не допускаються кінопроекти, подані суб'єктами кінематографії, які:

- визнані банкрутами або стосовно яких порушено справу про банкрутство;

- перебувають у стані припинення юридичної особи або припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця;

- мають заборгованість перед бюджетом зі сплати податків і зборів;

- мають заборгованість із виплати заробітної плати.

Суб’єкти кінематографії обов’язково мають надати відповідні документи, що підтверджують відсутність вищезазначених обмежень.

Документ, який підтверджує відсутність заборгованості перед бюджетом зі сплати податків і зборів – довідка з ДФС або витяг з особистого кабінету платника податків.

 

Контактні тел. 280-11-72, 280-07-95 (відділ формування та реалізації програм створення та розповсюдження національних фільмів Держкіно). 

Відповідно до Указу Президента України від 25 травня 2017 року № 133 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким застосовано санкції до поштових сервісів, зокрема, «Яндекс», «Яндекс. Україна», «Mail.ru», «Mail.uа», Держкіно не прийматиме заявки із зазначених сервісів.

 

07/06/2019