Персональний склад експертних комісій за напрямами Одинадцятого конкурсного відбору

Оголошуємо персональний склад експертних комісій за напрямами Одинадцятого конкурсного відбору

Персональний склад експертних комісій за кожним напрямом Одинадцятого конкурсного відбору
         
Ігрові повнометражні національні (для широкої глядацької аудиторії)
№        ПІБ експерта      
1 Андрієнко Віктор Миколайович      
2 Дунай Юрій Богданович      
3 Остапко Оксана Миколаївна      
4 Підгора Ярослав Володимирович      
5 Сукненко Станіслав Вікторович      
6 Тимошенко Альона Іванівна      
7 Тімшин Іван Анатолійович      
Ігрові повнометражні спільного виробництва (для широкої глядацької аудиторії)
         
№          ПІБ експерта      
1 Сахалтуєв Олексій Раднаєвич      
2 Шевчук Наталія Анатоліївна      
3 Добровольська Вікторія Миколаївна      
4 Ткаченко Тарас Анатолійович      
5 Пащенко Леонора Вадимівна      
6 Преловська Алла Володимирівна      
7 Войтенко Володимир Миколайович      
Ігрові повнометражні фільми художньої та культурної значущості (авторські), національні
№         ПІБ експерта      
1 Гармаш Юрій Тимофійович      
2 Тимошенко Альона Іванівна      
3 Грабович Ігор Степанович      
4 Сінькевич Юлія Львівна      
5 Ніцко Олена Анатоліївна      
6 Наконечний Максим Васильович      
7 Дунай Юрій Богданович      
Ігрові повнометражні фільми художньої та культурної значущості (авторські), спільного виробництва
         
№         ПІБ експерта      
1 Негреску Ігор Антонович      
2 Гармаш Юрій Тимофійович      
3 Алєксєєв Павло Валентинович (Павло Ар`є)      
4 Босак Тарас Володимирович      
5 Добровольська Вікторія Миколаївна      
6 Голубєва Олена Євгеніївна      
7 Красовицький Олександр Віталійович      
Ігрові повнометражні тематичні «Про героїв, які брали участь у захисті України» (для широкої глядацької аудиторії)
         
№          ПІБ експерта      
1 Бицюра Леонід Олексійович      
2 Дмитренко Олександр Сергійович      
3 Колюбаєв Артем Олексійович      
4 Мартиненко Роман  Ігорович      
5 Тімшин Іван Анатолійович      
6 Журавська Лариса Василівна      
7 Босак Тарас Володимирович      
Ігрові повнометражні для дитячої аудиторії      
         
№          ПІБ експерта      
1 Босак Тарас Володимирович      
2 Журавська Лариса Василівна      
3 Кофман Геннадій Леонідович      
4 Наконечний Максим Васильович      
5 Виговська Олеся Іванівна      
6 Суханов Дмитро Валерійович      
7 Притула Станіслав Вікторович      
         
         
Ігрові повнометражні фільми-дебюти      
         
№         ПІБ експерта      
1 Капранов Віталій Віталійович      
2 Гурська Марія Володимирівна      
3 Тимошенко Альона Іванівна      
4 Бицюра Леонід Олексійович      
5 Алєксєєв Павло Валентинович (Павло Ар`є)      
6 Ткаченко Тарас Анатолійович      
7 Лібет Наталія Олександрівна      
Ігрові короткометражні фільми-дебюти       
         
     ПІБ експерта      
1 Андрієнко Віктор Миколайович      
2 Братищенко Олександра Вадимівна      
3 Тимошенко Альона Іванівна      
4 Кокотюха Андрій Анатолійович      
5 Семерякова Аліна Валеріївна      
6 Московчук Людмила Ігорівна      
7 Добровольська Вікторія Миколаївна      
         
         

04/06/2019