Продовжено термін прийому заявок претендентів для формування експертних комісій

У зв'язку з недостатньою кількістю заявок претендентівдля формування експертних комісій,Держкіно продовжує термін прийому заявок до 15-го травня 2019 року.

Нагадуємо, що Експертні комісії утворюються Радою з державної підтримки кінематографії за поданням Держкіно відповідно до пункту 1 частини шостої статті 9 Закону України «Про державну підтримку кінематографії в Україні», з метою відбору конкурентоспроможних та якісних кінопроектів, забезпечення прозорості конкурсного відбору кінопроектів та формування пропозицій до переліку переможців Конкурсного відбору кінопроектів.

Вимоги до членів експертних комісій

Для формування експертних комісій Держкіно утворюється Перелік експертів («Білий список») (далі – Перелік експертів), до якого входить максимум 70 фахівців у сфері кінематографії за такими напрямами діяльності:

- професійні творчі працівники, які діють у сфері кінематографії;

- кінознавці;

- продюсери;

- дистриб’ютори;

- прокатники фільмів;

- організатори фестивалів;

- інші особи, які мають досвід роботи у сфері кінематографії.

Досвід роботи у сфері кінематографії претендентів до Переліку експертів повинен становити не менше трьох років.

Члени експертних комісій не можуть одночасно бути членами Ради з державної підтримки кінематографії.

Перелік експертів формується з осіб, висунутих громадськими організаціями, що діють у сфері кінематографії і зареєстровані не менше ніж за 1 рік до висунення кандидатів. Громадська організація може висунути не більше  десяти осіб для включення до Переліку експертів.

Не можуть бути включені до Переліку експертів:

- особи, які мають судимість, не погашену або не зняту в установленому законом порядку;

- особи, стосовно яких Законом України «Про запобігання корупції» встановлено обмеження щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності, та/або особи, які мають конфлікт інтересів відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та/або які притягалися до відповідальності за корупційні правопорушення.

Перелік документів та вимоги щодо їх оформлення

Для включення претендента до Переліку експертів організація подає такі документи:

- заява довільної форми, підписана керівником організації, із зазначенням прізвища, імені та по батькові претендента, інформації щодо відповідності претендента вимогам визначеним у цьому Порядку;

- копія статутного документа організації;

- документи та інші матеріали, що підтверджують досвід роботи організації у сфері кінематографії не менше одного року (публікації у засобах масової інформації, скриншоти інтернет-ресурсів, програмки конференцій, брошури, афіші тощо);

- заява претендента про згоду на включення до Переліку експертів, в якій зазначаються прізвище, ім’я та по батькові, контактна інформація (поштова адреса, електронна адреса, номер телефону), інформація про відсутність судимості, притягнень до відповідальності за корупційні правопорушення, згода на обробку персональних даних);

- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України претендента, копія трудової книжки або документів, які підтверджують досвід роботи, копія документа про вищу освіту, інші документи на розсуд претендента, що підтверджують його професійні досягнення і фаховий рівень;

- біографічна довідка (резюме) претендента;

- перелік напрямів за якими претендент може оцінювати проекти.

За достовірність інформації, наведеної у документах, відповідальність несуть організації та претенденти.

У разі подання документів у неповному обсязі або оформлених неналежно Держкіно повідомляє про це організацію та претендента засобами електронного і телефонного зв’язку.

До завершення зазначеного в оголошенні строку приймання документів організація може подати документи, виправлені з урахуванням зауважень.

Документи, подані після завершення зазначеного в оголошенні строку приймання документів, не розглядаються.

Прийом документів продовжено до 15 травня 2019 року, на електронну адресу  info@dergkino.gov.ua, одним листом у сканованому вигляді (формат PDF), кожен документ окремим файлом.

Довідково

Відповідно до Указу Президента України від 25 травня 2017 року № 133 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», яким застосовано санкції до поштових сервісів, зокрема, «Яндекс», «Яндекс. Україна», «Mail.ru», «Mail.uа», Держкіно не прийматиме заявки із зазначених сервісів.

Відповідальні особи:

Привалова Дарія Миколаївна (044) 280-11-72

Коваленко Євгеній Володимирович (044) 280-07-95

06/05/2019