УВАГА! Десятий конкурсний відбір кінопроектів для формування Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів доповнено новою тематичною категорією

Відповідно до звернення Міністерства культури України, Держкіно оголошує про прийом ігрових повнометражних просвітницьких кінопроектів (фінансування вироблення яких на умовах державного замовлення може становити до 100% кошторисної вартості їхнього виробництва) в додатковій тематичній категорії: «Велич українського духу на прикладах легендарних героїв народного фольклору» у рамках Десятого конкурсного відбору для формування Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів. В зазначеній категорії розглядатимуться проекти з історичним, фольклорним чи етнографічним забарвленням, що спрямовані на національно-патріотичне виховання та освіту молодих поколінь українців на прикладах героїчної самопожертви та відданості національній ідеї видатних історичних постатей і літературних героїв з міфологічно-фольклорним забарвленням.

 

Звертаємо увагу, що прийом документів до зазначеної категорії триватиме до 21 квітня 2017 включно. Документи інших категорій Десятого конкурсного відбору кінопроектів для формування Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів приймаються у відповідності до раніше затверджених термінів - до 07 квітня 2017 р.

15/03/2017