Результати першого туру восьмого конкурсного відбору

Державне агентство України з питань кіно оголошує, що 23, 24, 25 та 26лютого 2016 року проходитиме другий етап конкурсного відбору кінопроектів для формування «Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2016 – 2017  рр.».

Відповідно до Наказу про проведення другого етапу восьмого конкурсу кінопроектів від 09.02.2016 № 11 оголошуємо список проектів, допущених до другого етапу конкурсного відбору.

Презентаційні сесії (пітчинги) проходитимуть за адресою: м. Київ, вул. В. Васильківська, 19, кінотеатр «Київ», зал Синематека

Регламент подій: час виступу одного учасника для презентації та захисту проекту складає 15 хвилин. Презентація кінопроектів відбуватиметься в алфавітному порядку по назві проекту.

УВАГА!!! Реєстрація конкурсантів проходить у день пітчингу проекту з 9:00 до 9:30. Усі відео матеріали, що будуть використовуватись під час презентації, мають бути надані Держкіно не пізніше 10:00 22 лютого у заздалегідь погодженому форматі.  

РОЗКЛАД ПРЕЗЕНТАЦІЙНИХ СЕСІЙ (ПІТЧИНГІВ)

23 лютого

09:30 - 10:30 - ігрові повнометражні національні (широка глядацька аудиторія)

10:30 – 11:45 - ігрові повнометражні ко-продукційні фільми (авторське кіно)

11:45 – 12:00 - перерва

12:00 – 12:45 - ігрові повнометражні ко-продукційні фільми (широка глядацька аудиторія)

12:45 – 14:00 - обідня перерва

14:00 – 14:45 - ігрові повнометражні національні (авторське кіно)

14:45 – 15:45 - ігрові тематичні (про героїзм воїнів, які брали участь у захисті України в

роки Другої світової війни та під час проведення антитерористичної операції)

15:45 – 16:00 - перерва

16:00 – 16:30 - ігрові тематичні (про героїзм воїнів, які брали участь у захисті України в

роки Другої світової війни та під час проведення антитерористичної

операції)

24 лютого

10:00 – 10:30 – ігрові тематичні (до 100-річчя проголошення Української Народної

Республіки, до 100-ї річниці Бою студентів під Крутами )

10:30 - 11:30 - дитячі фільми

11:30 - 11:45 - перерва        

12:00 - 13:00 - дебютні фільми       

13:00 - 14:00 - обідня перерва        

14:00 – 16:00 - дебютні фільми

 

25 лютого

10:00 - 11:45 - анімаційцні фільми

11:45 - 12:00 - перерва        

12:00 - 13:00 - анімаційцні фільми

13:00 - 14:00 - обідня перерва        

14:00 - 15:00 - анімаційцні фільми

15:00 - 15:15 - перерва        

15:15 - 16:00 - анімаційцні фільми

 

26 лютого

10:00 - 10:45 - неігрові тематичні (до 100-річчя проголошення Української Народної

Республіки, до 100-ї річниці  Бою студентів під Крутами)         

10:45 - 11:15 - неігрові тематичні (про героїзм воїнів, які брали участь у захисті України

в роки Другої світової війни та під час проведення антитерористичної операції)

    

11:15 - 11:30 - перерва        

11:30 – 12:30 - неігрові ко-продукційні фільми

12:30 - 13:30 - обідня перерва        

13:30 - 15:30 - неігрові фільми       

15:30 – 15:45 – перерва

15:45 – 16:45- неігрові фільми

ПЕРЕЛІК КІНОПРОЕКТІВ,  ДОПУЩЕНИХ ДО УЧАСТІ У ДРУГОМУ ЕТАПІ КОНКУРСНОГО ВІДБОРУ

09/02/2016