Завершено Перший етап конкурсного відбору для формування Програми кіновиробництва на 2013-2014 рр.

Державне агентство України з питань кіно оголошує, що 12 та 13 червня 2013 року проходитиме другий етап конкурсного відбору кінопроектів для формування «Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2013 - 2014 рр.».

Відповідно до Наказу про затвердження списку кінопроектів, що пройшли до другого етапу конкурсу кінопроектів від 07.06.2013 № 46, протоколу засідання Експертної комісії з питань кінематографії від 07.06 2013 р. оголошуємо список проектів допущених до другого етапу конкурсу:

 

 

 

Дитячі

 

 

п/п

назва

режисер

компанія

продюсер

хроно-

метраж

1.

Казка старого мельника

А. Сеитаблаєв

ТОВ «Євромедіа»

І. Дядюра

93

2.

Сторожова застава

Ю.Ковальов

ТОВ «Студія «Кінороб»

Є.Олесов

100

3.

Небесний вартовий

С.Залога

ТОВ «Т.Т.М.»

М. Херсонський, А.Границя

90

4.

Канарка, пропелер і хвіст

Н.Кошман

ТОВ «Хайлайт Пікчерз»

М.Мальцев, В.Прожепюрко

90

 

 

 

Анімація

 

 

п/п

назва

режисер

компанія

продюсер

хроно-

метраж

1.

Атракціон

О. Педан

ДП "Українська студія анімаційних фільмів"

Е.Ахрамович

8

2.

Пригоди Котигорошка і його друзів

Я. Руденко-Шведова

 

ДП "Українська студія анімаційних фільмів"

Е.Ахрамович

52

3.

Халабудка

Манук Депоян

ДП "Українська студія анімаційних фільмів"

Е.Ахрамович

10

4.

Нові пригоди Капітана Врунгеля

Д.Черкаський

ДП "Українська студія анімаційних фільмів"

Е.Ахрамович

80

5.

Чудове Чудовисько

С. Мельніченко

ТОВ «Студія «Червоний собака»

О. Голубєва

18

6.

Подорож

Є. Кіракосян

ТОВ «ІнсайтМедіа»

В. Філіппов

7

7.

СміхАльманах

А.Лавренішин, О.Замрій

ТОВ «Маркус Фільм»

В.Хало

11

8.

Дзеркало

О.Мілов

ТОВ "Кінофабрика"

А.Савенко

6

 

 

 

Ігрові

 

 

п/п

назва

режисер

компанія

продюсер

хроно-

метраж

1.

Степне

М. Врода

ТОВ «Директорія кіно»

І.Савиченко

115

2.

Панда

Л.Артюгіна

ДП «Національна кінематека України»

Д. Вулицький

90

3.

Франко-українське революція

С.Лисенко

ТОВ «Т.Т.М.»

А.Границя

20

4.

На відстані молитви

С.Лисенко

ТОВ «Т.Т.М.»

А.Границя

90

 

 

 

Ко-продукція

 

 

п/п

назва

режисер

компанія

продюсер

хроно-

метраж

1.

До дідька (Страшні)

Ю.Речинський

ТОВ «Пронто Фільм»

М. Осадчий

90

2.

Пляж

М. Паперник

ТОВ «Президент Фільм Україна»

С.Амелічев

90

3.

Генерал

Бакур Бакурадзе

ТОВ «435 філмс»

А.Паленчук, М.Говоруха

90

4.

Їжатець

С. Драгоєвич

ТОВ «Укркіно»

О.Журженко

100

 

 

 

Дебюти

 

 

п/п

назва

режисер

компанія

продюсер

хроно-

метраж

1.

Я тебе знаю

М. Пономарьова

ТОВ "Директорія кіно"

І.Савиченко

19

2.

Давай не сьогодні

Х.Данилова

ТОВ "Директорія кіно"

І.Савиченко

18

3.

Освідчення

В. Яковенко

ТОВ "Директорія кіно"

І.Савиченко

14

4.

Дім з басейном

Т. Денисенко

ТОВ «Продакшн №1»

Л. Гутаревич

20

5.

Віолончель

О. Моргунець-Ісаєнко

 

ДП "Національна кіностудія художніх фільмів імені О. Довженка"

І. Ставчанський

20

6.

Листопад

М. Кондакова

ТОВ "Директорія кіно"

І.Савиченко

20

7.

Центр

А.Непиталюк

ТОВ «Гармата фільм продакшн»

 Ія Мислицька

25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Неігрові

 

п/п

назва

режисер

компанія

продюсер

хроно-

метраж

1.

Найщасливіший день у житті, або моє останнє бажання

А. Рожен

 

ТОВ "Тетра Р"

 

В. Прожепюрко

52

2.

Виграти все

Д. Томашпольський

 

ТОВ «Гагарiн Медiа»

 

О. Дем’яненко

 

52

3.

Голос у хорі

І. Мінаєв, С. Зінов'єва

 

ПП "Інспірейшн філмз"

 

С. Зінов'єва

52

4.

Зо

М.Ляпіна

ПП "Інспірейшн філмз"

 

С. Зінов'єва

40

5.

Конкурс

В.Тихий

ТОВ "Директорія кіно"

І.Савиченко

90

6.

Райдуга над Каракумами

В. Балаян

Кінокомпанія "МаГіКа -фільм" 

Г. Кофман

 

52

 

 

 

Неігрові ко-продукція

 

 

п/п

назва

режисер

компанія

продюсер

хроно-

метраж

1.

Гашетка

Ю.Речинський

ДП "Українська студія хронікально-документальних фільмів"

Н.Шевчук

75

2.

Життя. Останнє питання

Т. Ходаківська

 

ТОВ "Пронто Фільм"

 

М.Асадчий

 

80

3.

Вагріч і чорний квадрат

 

А. Загданський

 

Кінокомпанія "МаГіКа -фільм" 

Г. Кофман

 

60

 

Презентаційні сесії (пітчинги) проходитимуть за адресою: Будинок кіно, вул. Саксаганського, 6, м. Київ

Регламент подій: час виступу одного учасника для презентації та захисту проектів складає 10 хвилин. Послідовність презентацій проектів за наведеними вище списками.

РОЗКЛАД ПРЕЗЕНТАЦІЙНИХ СЕСІЙ (ПІТЧИНГІВ)

12 червня

11:00 – анімація

13:00 – дитячі

14:30 – 16:00 – перерва

16:00 – ігрові і ко-продукційні

13 червня

11:00 – дебюти

13:00 – 14:30 – перерва

14:30 - неігрові

07/06/2013