Contests

Комітет з Державної премії України імені Олександра Довженка

повідомляє, що на здобуття Державної премії України імені Олександра Довженка  2013 року допущені всі поданікандидатури:

 

 

1.    ЯНЧУК Олександр (Олесь) Спиридонович, кінорежисер, сценарист, продюсер, народний артист України, заслужений діяч мистецтв України – за поданням ДП «Національна кіностудія художніх фільмів імені Олександра Довженка».

 

2.     КОБРІН Ігор Дмитрович, кінорежисер, сценарист, продюсер, заслужений діяч мистецтв України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, автор сценарію, режисер та продюсер документального серіалу «1945» – за поданням  Національної спілки кінематографістів України.

 

3. МИСЛАВСЬКИЙ Володимир Наумович, кінознавець, кандидат мистецтвознавства, автор монографії «Альфред Федецький поет фотографії», серії робіт-досліджень, присвячених піонерам українського кіно – за поданням громадської організації «Кінофестиваль «Харьковская сирень».

 

4. Колектив авторів кіноальманаху «Україно, гудбай» у складі СЛАБОШПИЦЬКОГО Мирослава Михайловича – режисера фільму «Ядерні відходи», ТИХОГО Володимира Вікторовича – режисера фільму «Янгол смерті», КОВАЛЬОВА Юрія Володимировича – режисера фільму «Пиріг», СУХОЛИТКОГО-СОБЧУКА Дмитра Михайловича – режисера фільму «Борода», МАТВІЄНКА Євгена Володимировича – режисера фільму «Як козаки у космос полетіли» – за поданням громадської організації «Асоціація продюсерів України».

Державне агентство України з питань кіно оголошує, що 12 та 13 червня 2013 року проходитиме другий етап конкурсного відбору кінопроектів для формування «Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2013 - 2014 рр.».

Зміни у складі Комітету з Державної премії імені Олександра Дрвженка

Державне агентство України з питань кіно оголошує Конкурс кінопроектів для формування Програми виробництва та розповсюдження фільмів на 2013/2014 роки з метою отримання державного фінансування за державним замовленням або державною фінансовою підтримкою

КОМІТЕТ

З ДЕРЖАВНОЇ ПРЕМІЇ УКРАЇНИ

імені ОЛЕКСАНДРА ДОВЖЕНКА

ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЇ

2013 РОКУ

У відповідності до Указу Президента України від 6 лютого 1999 року № 127/99 Державне агентство України з питань кіно оголошує прийом документів на участь у конкурсі на здобуття гранту Президента України у галузі кінематографії.

Державне Агентство України з питань кіно інформує щодо розкладу презентаційних сесій (пітчингів)  Четвертого конкурсного відбору, які відбудуться 18-19 шрудня цього року в Будинку Кіно

Державне агентство України з питань кіно оголошує, що 18 та 19 грудня 2012 року проходитиме другий етап конкурсного відбору кінопроектів для формування «Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2013 - 2014 рр.»

Державне агентство України з питань кіно оголошує з 28 вересня по 18 жовтня 2012 року прийом документів до участі у Четвертому конкурсі кінопроектів

 

Колегія Міністерства культури затвердила зміни до Програми виробництва та розповсюдження національних фільмів на 2012/2013 рр. з урахуванням результатів Третього конкурсного відбору кінопроектів